Dla kogo?

Prowadzę warsztaty i wykłady dla pracowników firm, dbających o life-balance zatrudnionych ludzi. Rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych, w placówkach oświatowych. Mam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla dzieci i nastolatków z technik nauki i umiejętności przyszłości w szkołach podstawowych.

O czym?

Specjalizuję się w rozwijaniu u dzieci umięjętności uczenia się. Wiem, co zrobić, żeby niemowlak rozwijał swoją motorykę, integrację sensoryczną i funkcje poznawcze. Wiem, jak zapobiec ryzyku dysleksji u przedszkolaka. Jak rozwijać u dzieci umiejętności wykonawcze, koncentrację i motywację do nauki. Jak wspierać w dziecku naturalną potrzebę uczenia się, ciekawość światem.

Jak może wyglądać nasza współpraca?

cykl warsztatów

Proponuję cykl warsztatów dostosowany do potrzeb pracowników Waszej firmy. Warsztaty mogę przeprowadzać w firmie (spotkania dla 10-15 osób) lub online. Spotkania mają interaktywną formę, zawierają ćwiczenia, możliwość odpowiedzi na pytania. Po warsztatach uczestnicy dostają podsumowanie z najważniejszymi punktami ze spotkania.

wykłady

Dla szerszej grupy proponuję wykład, w którym może uczestniczyć większa liczba osób. Po wykładzie każdy pracownik może otrzymać podsumowanie warsztatu – materiał PDF z najważniejszymi punktami wykładu.

warsztaty dla dzieci

Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla dzieci. Dedykowane dla nich spotkanie warsztatowe z technik nauki, organizacji i planowania, kreatywności, czy umiejętności przyszłości, może być wyjątkową formą wspierania ich rozwoju.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Poprzeczka bycia „dobrym rodzicem jest stawiana coraz wyżej: „za mało czasu bawię się z dziećmi”, „jest, beznadziejną matką, powinnam być bardziej konsekwentna”, „znowu zapomniał o lekcjach, co robię nie tak”, „inne dzieci już czytają, a moje nie – jak sobie poradzi w 1 klasie?” – to tylko przykłady natrętnych myśl jakie pojawiają się nam w głowie. Rodzice często mają wątpliwości, czy to co robią – robią dobrze.  Warsztaty ze mną, dają rodzicom odpowiedzi na nurtujące ich pytania, rozwiązania na problemy i wątpliwości.