praktyczna wiedza dla rodziców o edukacji, rozwoju i wychowaniu dzieci

Umiejętność czytania ze zrozumieniem to podstawowa kompetencja szkolna. Niestety edukacja wczesnoszkolna, bazuje na wyszukiwaniu informacji z tekstu i nie uczy dzieci analitycznego i krytycznego czytania. Do tego trzeba dołożyć powierzchowny, obrazkowy sposób przyswajania informacji, który zdominował Internet. Dzieci, które nie są molami książkowymi mają naprawdę trudniej w szkole.

Chcesz, aby Twoje dziecko:

analizowało i interpretowało czytane treści?

potrafiło zapamiętać wydarzenia z lektury?

rozumiało polecenia w testach?

Wzbogać Wasz rytuał wieczornego czytania o prosty element, dzięki któremu Twojemu dziecku będzie prościej w szkole! To naprawdę działa!

Zobacz opinię:

„Dziękujemy! Kiedy młody zaczął z nami ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, dzieliliśmy stronę na akapity… Byłam zaskoczona jak z dnia na dzień jego czytanie przyjmuje coraz większe tempo, a i zrozumienie staje się powoli PEŁNE. Nikt nie umie od razu czytać ze zrozumieniem (chyba tylko geniusz ;))). Jak dobrze, że nam Pani podpowiedziała co robić!

Mama 10-latka

O MNIE

Anna Ciszewska

filolog, edukator, tutor, a przede wszystkim mama 4 dzieci. Rodzicom pomagam w wychowywaniu otwartych, ciekawych świata, samodzielnych potomków, a dzieci uczę, jak się uczyć. Uważam, że każde dziecko rodzi się z niesamowitym potencjałem, który rodzice powinni pielęgnować i rozwijać.

Znajdziesz mnie tutaj: