Konsultacja on-line to indywidualna rozmowa z rodzicem, na temat  problemu wychowawczego z jakim się mierzy. Podczas niej przyjrzymy się uważnie zachowaniom dziecka, zastanowimy nad przyczynami danej sytuacji i poszukamy sposobów komunikacji i dotarcia do niego. Odbywa się w cztery oczy – ty i ja (ewentualnie oboje rodziców i ja). Bez dziecka, bo w jego obecności byłoby to trudne.

W jakich sytuacjach mogę pomóc?

Pomogę Ci, gdy:

  • Twoje dziecko zbyt dużo czasu gra, ogląda filmy, bajki na YT, albo w sieciach społecznościowych i chciałabyś to zmienić.
  • Twój uczeń nie chce się samodzielnie uczyć, nie pamięta o zadaniach domowych i czujesz, że to na Twoich barkach leży odpowiedzialność za jego szkolne sprawy.
  • Twój potomek nie chce czytać, a książka to ostatnia rzecz po którą by sięgnął w wolnym czasie.
  • Twój maluch nie chce sam się bawić i oczekuje Twojej inwencji i obecności blisko siebie przez cały dzień.
  • i wielu innych sytuacjach, w których komunikacja z Twoim dzieckiem jest nieskuteczna, powoduje Twoją frustrację i gniew dziecka.
Jak wygląda konsultacja on-line i ile trwa?

Konsultacja trwa 30 minut i może się odbywać się za pośrednictwem:

  • Skype
  • Facebook Messenger
  • Face Time

Wybierz sposób komunikacji, który Ci najbardziej odpowiada. Jeśli problem będzie tego wymagał, nasze konsultacje możemy przedłużyć, lub umówić się na cykliczne spotkania.

Czy muszę się do niej jakoś przygotować?

Jeśli spiszesz swój problem na kartce, pomoże Ci to go sformułować, przemyśleć i nasza rozmowa odbędzie się sprawniej. Zastanów się nad przykładowymi sytuacjami, w których problem występuje, żebyśmy mogli poznać kontekst sytuacji.

Wybierz porę, która Ci pasuje na naszą rozmowę.

Poniedziałek 9 – 11

Wtorek 9 – 11

Czwartek 9 – 11

Piątek 9 – 11

Jeśli godziny poranne Ci nie pasują, skontaktuj się ze mną, wspólnie ustalimy termin, który Ci będzie pasował. Mogę też umówić się na konsultacje wieczorem, najchętniej po 20.

Wypełnij ten formularz i zarezerwuj konsultacje:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Chcesz 30 pomysłów na świetne zabawy matematyczne? Zapisz się tu:

Chcesz 30 pomysłów na świetne zabawy matematyczne? Zapisz się tu: