Tutoring nauki dziecka.

Prowadzę konsultacje indywidualne – TUTORING nauki dzieci szkolnych. Podczas spotkań rozwijam ich potencjał , wiarę w siebie i umiejętności uczenia się. Skupiam się na trudnościach dziecka, ćwicząc, bawiąc się i ucząc. Wspieram rozwój koncentracji, motywacji, wyobraźnię, umiejętności analityczne i rozumienie czytanego tekstu.

Konsultacje tutorskie rodzica.

Pomogę Ci w Twoich rodzicielskich wyzwaniach. Wspieram rodziców, prowadząc konsultacje problemów związanych z nauką, samodzielnością czy koncentracją dzieci. Pomagam rodzicom dzieci dyslektycznych.

Jak może wyglądać nasza współpraca?

Możemy się spotykać online – wykorzystując Zoom, Teams, Skype, czy WhatsApp. Podczas spotkań tutorskich z dzieckiem, wykorzystuję różne interaktywne aplikacje, więc niezbędne jest by miało dostęp do komputera. Możliwe są również spotkania “na żywo” w gabinecie we Wrocławiu.

Jesteś zainteresowana konsultacjami indywidualnymi, lub tutoringiem nauki dziecka? Napisz do mnie: ania@ciszewska.edu.pl. Możesz też po prostu kupić w sklepie interesujący Cię zakres konsultacji, a to ja skontaktuję się z Tobą, żeby umówić termin spotkania.

Opinie o współpracy ze mną: